قیمت کاشی ارس آتشکوه ۶۰*۱۲۰

قیمت کاشی ارس

قیمت کاشی ارس با ابعاد و طرح‌های آن سنجیده می‌شود. هر محصولی برای اینکه قیمت گذاری شود نیازمند داشتن نکاتی است که این نکته‌ها با قرار گرفتن در کنار یکدیگر تاثیرات زیادی بر روی قیمت محصول دارد. کاشی و سرامیک تنوع زیادی در رنگ‌ها، مدل‌ها و حتی کیفیت دارند که بدین معنا است که این محصول قابلیت استفادهٔ چند منظوره را دارد.

شرکت‌های ایرانی بعد از اینکه دلار و ارز افزایش داشت تولیدات خود را بنا به درخواست مشتری افزایش دادند که این افزایش تولید بالا به تأمین نیاز کاشی و سرامیک انجامید. برندهای زیادی در حال حاضر در این زمینه فعالیت می‌کنند که کاشی ارس یکی از نمونه‌های بارز و نام آشنا در این زمینه است.

قیمت کاشی ارس

چگونگی قیمت گذاری بر روی کاشی ارس

همان گونه که در قسمت قبل بیان کردیم شرایط و چگونگی قیمت گذاری بر روی کاشی‌ها متفاوت است. نکاتی در این بین وجود دارد که باعث می‌شود کاشی‌های هم تراز نیز قیمت‌های متفاوتی داشته باشند.

خریداران با این مسئله روبرو شده‌اند که در فروشگاه‌های کاشی و سرامیک، چند نمونه محصول قرار دارد که برای هر یک قیمت متفاوتی در نظر گرفته شده است. قیمت‌ها در اصل توسط شرکت تولید کننده بر روی محصول هک می‌شود و برای فروش توسط نمایندگی‌ها و همچنین فروشگاه‌ها به بازار هدایت می‌شود. قیمتی که در این مراکز برای فروش ارائه می‌شود درصدی بیشتر از قیمت خرید از شرکت تولید است. چرا که هر فروشنده‌ای مقدار هزینه‌ای را که برای ایاب و ذهاب و خرید محصول استفاده کرده است را بر روی قیمت فروش قرار می‌دهد. در حالت کلی:

  • ابعاد کاشی و سرامیک
  • طرح و نقشهٔ کاشی
  • کیفیت محصول با توجه به درجه بندی
  • برند تولید شده
  • خرید به صورت عمده و یا جزئی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه مواد و واردات

که جز مهمترین نکاتی هستند که در قیمت گذاری کاشی تأثیر دارند. قیمت کاشی ارس نیز به این صورت بیان شده ولی با توجه به کیفیت، قیمت بسیار مناسبی را دارد.

قیمت کاشی ارس

نمایندگی محیاسرام برای خرید و فروش کاشی

 

شرکت تولید کننده کاشی ارس اصفهان، که در شهر اصفهان اقدام به تولید و فروش کاشی کرده است برای اینکه در تمام ایران و نقاط مختلف دسترسی به این محصول برای همگان امکان پذیر باشد ایجاد نمایندگی یکی از راه کارهایی است که شرکت تولیدی ارس از آن استفاده کرده است.

محیاسرام شرکت توزیع کننده و فروشندهٔ کاشی ارس تواسنته نمایندگی انحصاری این شرکت را از آن خود کرده و محصولات آن را به صورت حضوری و اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهد.

شرکت محیا سرام

این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع کاشی و سرامیک با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

شبکه های اجنماعی