کاشی فرازد بیرجند – لیست قیمت کاشی فرزاد بیرجند از نمایندگی تهران

کاشی فرزاد بیرجند

کاشی فرزاد بیرجند یک برند ایرانی در تولید کاشی و سرامیک است. این محصول دارای کیفیتی بسیار بالا بوده و همچنین در دسترس کامل خریدار قرار دارد. دغدغه‌ی خرید کاشی و سرامیک همیشه جزئی از ساخت و ساز بوده است. چرا که باید به جز کیفیت محصول، به قیمت، طرح و ابعاد آن نیز دقت نمایند.

در قسمت‌های مختلف ساختمان از کاشی و سرامیک استفاده می‌شود. با این حال نمی‌توان از یک طرح برای تمام قسمت‌ها استفاده نمود. طرح‌های کاشی فرزاد بسیار متنوع بوده، به طوری که خریدار و مصرف کننده قادر است به راحتی انتخاب خود را خاص‌تر نماید.

مقالات زیادی در رابطه با چگونگی خرید این محصول وجود دارد. ما سعی کردیه ایم در این مقاله به صورت کامل و جامع تمام مطالب کاربردی و مورد نیاز خرید شما در اختایرتان قرار دهیم. به طوری که بتوانید به راحتی یک انتخاب درست داشته باشید.

از جمله مواردی که در این بخش به آن می‌پردازیم عبارت‌اند از: کاربرد کاشی در آشپزخانه، قیمت کاشی، نکات مهم در هنگام خرید و … است. پس می‌توانید از این مقاله به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا نمایید. از این رو همراه ما تا پایان مقاله باشید.

کاشی فرزاد بیرجند
کاشی فرزاد بیرجند

کاربرد کاشی و سرامیک در  آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است. چرا که ماردان و خانم‌های خانه دار اوقات زیادی را در این قسمت به سر می‌برند. زیبایی و چیندمان درست این بخش می‌تواند کمک زیادی به تمیزی و حتی جذابیت آن نماید. برخی از افراد ممکن است برای بالا بردن زیبایی این محیط از کاغذهای دیواری قابل شستشو استفاده کنند. باید اشاره کنیم که کاغذهای دیواری برای محیط آشپزخانه که به صورت مداوم نیاز به تمیز کردن دارد مناسب نیست. از این رو پیشنهاد می‌کنیم تا کاشی‌های با کیفیت را خریداری نمایید.

علت استفاده از کاشی به دلیل بالا بودن مقاومت آن در برابر واکنش‌های محیطی است. کاشی فرزاد بیرجند کیفیت و قیمت مناسبی را برای محصول خود در نظر گرفته است. شما به عنوان یک خریدار می‌توانید انواع طرح‌ها و رنگ‌های این محصول را از طریق شرکت‌های توزیع کننده مثل شرکت محیاسرام ملاحظه نمایید.

انتخاب یک رنگ درست، می‌تواند محیط شما را جذابتر کند. لازم است اشاره کنیم که حتماً برای خرید کاشی برای فضای آشپزخانه خود به ابعاد آن نیز توجه نمایید. چرا که کاشی‌ها برای محیط آشپزخانه با ابعاد کوچکتر و یا ابعد بزرگ‌تر تنوع طرح و رنگ زیادی دارد.

در ادامه باید این نکته را در نظر داشته باشید که برای چیندمان درست کاشی‌های آشپزخانه خود باید از افراد کار بلد و خبره استفاده کنید. چرا که آن‌ها به خوبی قادر هستند کاشی‌ها را به صورت دقیق و منظم در کنار هم قرار دهند.

کاشی فرزاد بیرجند
کاشی فرزاد بیرجند

انواع کاشی فرزاد بیرجند مناسب کف ساختمان

ممکن است این سؤال برای افراد زیادی ایجاد شود که چرا باید از کاشی و سرامیک برای کف ساختمان استفاده کنیم؟

باید قبل از اینکه این سؤال مطرح شود با دقت به شرایط موجود نیز توجه نمود. کاشی‌های و سرامیک‌ها از نظر قدرت مقاومت در برابر ضربات، حرارت، رطوبت و … در حد بسیار بالایی قرار دارند. به خصوص کاشی‌های کف با درجه ضخامت ۵ طراحی می‌شوند. این بدان معنا است که مقاوم این کاشی‌ها در حد بالایی قرار دارد.

در ضمن وقتی که شما از کاشی برای کف ساختمان‌ها، پارکینگ‌ها، فضای باز ساختمان، راه روها، کف اتاق‌ها و … استفاده می‌کنید در عین حال که محیط به زیبایی نمایش داده می‌شود در صورت نیاز به شستشو این امکان فراهم است که به راحتی اقدام نمایید.

انواع مختلفی از کاشی‌های کف تولید شده است. این کاشی‌ها با توجه به مدل و نوع تولید شده قیمت‌های متفاوتی نیز دارند. با این حال از انواع کاشی‌های کف می‌توان به کاشی گرانیتی، کاشی با جذب آب کمتر و همچنین کاشی‌های پرسلانی اشاره نمود.

در ضمن هر یک از این کاشی‌ها دارای دو نوع پوشش رویه هستند. در بعضی مواقع پوشش لعاب دار و یا بدون لعاب برای آن‌ها استفاده یم شود. باید ذکر کنیم که پوشش‌های لعاب دار از نظر زیبایی جذابیت داشته و همچنین در هنگام تمیز کردن بسیار آسان‌تر است.

در ضمن قیمت سرامیک‌های کف ساختمان‌ها، بر اساس درجه بندی آن‌ها تعیین می‌شود. شما می‌توانید با توجه به مقدار هزینه یی که در دست دارید محصول خود را انتخاب کنید.

کاشی فرزاد بیرجند

نکات مهم در هنگام خرید کاشی و سرامیک

در این مبحث به مواردی اشاره می‌کنیم که شما به عنوان خریدار باید به آن دقت کافی داشته باشید. چرا که زمانی می‌توانید یک محصول مناسب خریداری نمایید که از نظر کیفیت، طرح، کاربردی  بودن و … متناسب با شرایط شما باشد. این نکات عبارت‌اند از:

 • طرح‌های کاشی و سرامیک: انواع طرح‌ها با رنگ‌های مختلف توسط کاشی فرزاد بیرجند تولید شده است. شما می‌توانید طرح‌های زیادی از جمله طرح آجری، طرح چوب و پارکت، طرح سنگ، طرح‌های کاغذ دیواری و … خریداری نمایید.
 • کاشی‌ها با سایزهای مختلف: وقتی که شما برای خرید به یک فروشگاه مراجعه می‌کنید انواع سایزهای مختلف از کاشی در اختیار شما قرار می‌گیرد. حالا باید انتخاب کنید که چه نوع کاشی نیاز دارید. در این هنگام شما تنها باید به شرایط محیطی خود دقت داشته باشید. کاشی‌ها در سایزهای مختلفی وجود دارند که می‌توان به صورت مدل‌های فوق خریداری نمود. کاشی ریز مینیاتوری، کاشی در ابعاد ۳۰*۳۰، کاشی در ابعاد ۲۰*۲۰، کاشی در ابعاد ۳۰*۶۰، کاشی در ابعاد ۳۰*۹۰ و … می‌توان اشاره نمود. با توجه به ابعاد فوق می‌توان به این نتیجه رسید که کاشی‌ها هم به صورت مربعی موجود هستند و هم اینکه می‌توان به صورت مستطیلی آن‌ها را خریداری نمود.
 • انواع کاشی از نظر لعاب: در مباحث قبلی گفته شد که کاشی ا از دو نوع لعاب دار و بدون لعاب ساخته شده‌اند. پس باید دقت داشته باشید تا با توجه به نوع نیاز خود خرید را انجام دهید.
 • دقت به جنس کاشی خریداری شده: کاشی‌های تولید شده دارای جنس‌های مختلفی هیستند. که هر یک کارایی مختص به خود را دارند. پس انتخاب درست می‌تواند به بالا بردن کیفیت کمک نماید.
کاشی فرزاد بیرجند
کاشی فرزاد بیرجند

کاربرد مختلف کاشی فرزاد بیرجند

شما وقتی که برای خرید اقدام می‌کنید به محیط مورد نظر نیز باید دقت داشته باشید. هر محیط و قسمتی از خانه و یا ساختمان نیاز دارد که کاشی مرتبطی را در خود جای دهد.

 • کاشی استخری: شما باید برای استخر و محیط آن از کاشی‌های شیشه‌ای و سرامیکی استفاده کنید. تا نمای بهتری به محیط خود بدهید. در ضمن کاشی‌های استخری مقاومت بیشتری در برابر رطوبت و آب دارند. از این رو با کاشی‌های معمولی متفاوت هستند.
 • کاشی سرویس بهداشتی: بهترین نوع کاشی، رنگ‌های روشن هستند. چرا که به راحتی در صورت کثیفی آن را نمایش می‌دهند. در ضمن برای سرویس‌های کوچکتر استفاده از کاشی‌های رنگی بسیار بهتر است. چرا که رنگ روشن باعث انعکاس نور شده و محیط را بزرگتر نشان می‌دهد.
 • کاشی مناسب پذیرایی: پیشنهاد می‌شود برای اینکه محیطی شاد و جذاب داشته باشید در فضای سالن پذیرایی خود از کاشی‌های رنگ روشن استفاده کنید. چرا که محیط را بزرگتر نشان داده و به بالا رفتن روحیه نیز کمک می‌کند. برخلاف رنگ روشن، رنگ‌های تیره باعث می‌شود محیط شما کوچکتر به نظر برسد.
 • کاشی متناسب با آشپزخانه: حتماً برای خرید کاشی‌های آشپزخانه خود دقت داشته باشید تا یک انتخاب درست را تجربه نمایید.
 • کاربرد کاشی پارکینگ و انباری: در هنگام خرید این مدل از کاشی‌ها باید به کیفیت و قوی بودن آن دقت داشته باشید. چرا که ضربات زیادی ممکن است در این محیط‌ها ایجاد شود.
 • کاشی حیاط: برای حیاط از مدل‌های مختلف می‌توانید استفاده کنید که بهترین نوع آن می‌تواند کاشی طرح سنگ باشد.
کاشی فرزاد بیرجند
کاشی فرزاد بیرجند

نمایندگی فروش کاشی فرزاد بیرجند

کاشی فرزاد بیرجند برای بالا بردن فروش خود نیازمند استفاده از نمایندگی‌ها در سراسر کشور است. چرا که تمام خریدارن نمی‌توانند به شرکت تولید کننده دسترسی داشته باشند. از این رو این شرکت اقدام به درخواست و جذب نمایندگی در سراسر کشور نموده است.

شما به عنوان خریدار می‌توانید محصولات این شرکت را از نمایندگی‌ها معتبر خریداری نمایید. ممکن است در برخی از فروشگاه‌ها برندهای قلابی را به عنوان کاشی فرزاد به فروش برسانند. به همین جهت خرید از نمایندگی می‌تواند به شما کمک زیادی نماید. یکی از نمایندگی‌های توزیع کاشی فرزاد که به صورت مستقیم این فعالیت را انجام می‌دهد شرکت توزیع کننده محیاسرام است. این شرکت به صورت حضوری و غیر حضوری محصولات خود را به فروش رسانده و در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

کاشی فرزاد بیرجند
کاشی فرزاد بیرجند

روش خرید غیر حضوری کاشی از محیاسرام

روش‌های خرید کاشی فرزاد بیرجند از شرکت محیاسرام به دو صورت حضوری و غیر حضوری( خرید اینترنتی) امکان پذیر است. در صورت نزدیکی به شرکت توزیع کننده می‌توانید کاشی را به صورت حضوری خریداری کنید. ولی باید دقت داشته باشید که با توجه به شرایط کنونی بهترین روش، خرید غیر حضوری است.

خرید غیر حضوری از وب سایت اینترنتی محیاسرام را می توان به صورت ذیل شرح داد:

 • قبل از هر اقدامی شما باید در وب سایت این شرکت عضو شوید. تا بتوانید خرید انجام دهید.
 • بعد از عضویت با توجه به نقشه سایت، وارد بخش فروشگاه شده و برند کاشی فرزاد را انتخاب می کنید.
 • تمام مدل های کاشی مورد در محیاسرام برای شما نمایش داده می شود. به طوری که می توانید هر نوع طرح، ابعاد و کیفیت آن را در تصویر ببینید. لازم است بدانید که توضیحات کامل این مدل از کاشی ها نیز در هر قسمت به صورت جداگانه نوشته شده است.
 • بعد از انتخاب مدل مورد نظر، مقدار مورد نیاز خود را در فیلد مربوطه وارد می کنید و تمام اطلاعات را به صورت دقیق قرار می دهید.
 • مقدار هزینه خرید را پرداخت کرده، تا در اولین فرصت کاشی به درب منزل شما ارسال شود.

 

کاشی فرزاد بیرجند
کاشی فرزاد بیرجند

تعیین قیمت کاشی فرزاد بیرجند

برای خرید انواع کاشی با قیمت مناسب باید به برند و نوع کیفیت آن توجه داشته باشید. به الطبع هر مدل از کاشی ها با توجه به درجه بندی که دارند قیمت های متفاوتی را نیز در خود جای می دهند. لازم است اشاره کنیم که کاشی های با برندهای خارجی قیمت بالاتری دارند. با توجه به شرایط کنونی و بالا رفتن ارز ها و قیمت های گمرگی، ورود کاشی و سرامیک خارجی بسیار کاهش پیدا کرده است. همین امر باعث شده تا تولیدات داخلی نیز افزایش پیدا کند. قیمت کاشی های برند های ایرانی بسیار کمتر از قیمت کاشی های برندهای خارجی است. به همین جهت پیشنهاد می شود کاشی فرزاد بیرجند را خریداری کنید تا از یک قیمت عالی برخودار شوید.

یعنی اگر شما به دنبال خرید کاشی درجه یک باشید مطمئنا باید قیمت بیشتری نسبت به خرید کاشی های درجه سه پرداخت کنید. خرید کاشی از طریق شرکت های تولید کننده می تواند قیمت مناسبتری داشته باشد. در اصل خریدهای بدون واسطه قیمت کمتری دارند.

پیمانکاران ساختمان ها به دلیل اینکه حجم زیادی از کاشی و سرامیک را نیاز دارند می توانند از شرکت های تولید خرید خود را انجام دهند. ولی افراد عادی به دلیل اینکه مقدار کمی کاشی نیاز دارند بهتر است از فروشگاه ها و نمایندگی ها خرید خود را انجام بدهند.

محیاسرام با توجه به شرایط موجود سعی کرده است تا درصد سودی را که برای فروش محصولات در نظر گرفته است به حداقل رسانده تا خریدار بتواند محصول مورد نیاز خود را انتخاب کرده و خریداری نماید.

کاشی فرزاد بیرجند
کاشی فرزاد بیرجند

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم تمام مطالب کاربردی در مورد کاشی و سرامیک را بیان کنیم. حال حق انتخاب با شماست تا بتوانید یک محصوا خوب و با کیفیت را خریداری نمایید.

بهتر است دوباره این نکته را یادآور شویم که حتما در هنگام خرید به مدل های کاشی دقت داشته باشید و همچنین با شرایط موجود در محل کاشی متناسب را انتخاب نمایید. بهترین رنگ مورد نظر برای خانه های با ابعاد کوچکتر، برای مطب های پزشکی و بیمارستان ها و … بهترین رنگ انتخاب رنگ های کرمی روشن، سفید و … است.

محیاسرام با قرار دادن تمام مدل ها و طرح های برجسته، تو در تو، ساده این امکان را برای انتخاب بهتر شما ایجاد کرده است. در ضمن محیاسرام کاشی هایی با برندهای ایرانی دیگر را نیز در خود جای داده است که شما با مراجعه به وب سایت اینترنتی و یا تماس با این شرکت می توانید از آن ها اطلاع پیدا کنید. همچننی برای رفاه حال خریداران قیمت های محصولات به صورت آنلاین تغییرات را ثبت می کند. شما با مراجعه به وب سایت می توانید قیمت های جدید را ملاحظه نمایید.

 

 

 

شرکت محیا سرام

این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع کاشی و سرامیک با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

شبکه های اجتماعی

Call Now Buttonتماس با مدیر فروش