در باره محیا سرام

بازرگانی محیا سرام با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع کاشی و سرامیک با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

تاریخچه محیا سرام

شرکت محیا سرام در سال ۱۳۹۷ کار خود را عرصه فروش انواع کاشی و سرامیک های تولید داخلی شروع نمود و با هدف گسترش عرضه محصولات داخلی در بازار کشور و صادرات آن به کشور های مختلف و صود آوری برای بازار ملی کار خود را ادامه داد. 

شرکت محیا سرام نمایندگی رسمی کارخانه های تولید مختلفی از جمله ارس اصفهان نیز می باشد.

 

مشاوران ما در شرکت ایران فر در ساعات اداری ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ پاسخگو شما عزیزان خواهند بود.

راه ارتباطی در ساعات غیر اداری

درصورت پاسخگو نبودن مشاوران در ساعات غیر اداری میتوانید با ثبت درخواست خود از طریق فرم زیر درخواست خود را به مشاوران اطلاع داده تا در اسرع وقت با شما ارتباط بگیرند.

شرکت محیا سرام

این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع کاشی و سرامیک با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

شبکه های اجتماعی

Call Now Buttonتماس با مدیر فروش