قیمت سرامیک نمای ساختمان | زیبا سازی ساختمان با استفاده از سرامیک

قیمت سرامیک نمای ساختمان تابعی از فاکتور های مختلفی است که هر کدام نقش مهم و اساسی در تعیین نرخ آن دارند. از جمله برخی از این فاکتور ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • میزان عرضه و تقاضای بازار 
 • مقدار و حجم خرید
 • شرکت تولید کننده 
 • متراژ مورد نظر 
 • نرخ خرید مواد اولیه
 • نوع بسته بندی
 • کیفیت تولید و درجه سرامیک تولید شده 

عوامل فوق مهمترین پارامتر های تشکیل دهنده قیمت این کالا می باشند. در حال حاضر فعالیت تولید انواع سرامیک در کشور در کارخانجات صنعتی صورت می گیرد که هر کدام به نوبه خود تامین کننده بخشی از نیاز کشور به این کالا می باشند.

قیمت سرامیک نمای ساختمان | زیبا سازی ساختمان با استفاده از سرامیک

قیمت سرامیک نمای ساختمان

قیمت سرامیک نمای ساختمانیکی از انواع کاربردهای سرامیک قابلیت استفاده آن در نمای بیرونی ساختمان می باشند. این سرامیک ها در طرح های مختلف و با سایز های متنوع تولید می شوند که در قیمت های مختلف عرضه می شوند. سرامیک نما طرح چوب، سرامیک طرح سنگ برای دیوار و سرامیک نما طرح تراورتن از جمله برخی نمونه های این کالا می باشد که در فروشگاه ها و مراکز فروش به مشتریان عرضه می شود. قیمت این تجهیزات را می توان از روش های زیر به دست آورد:

 • مراجعه حضوری به فروشگاه های عرضه کننده در سطح شهر
 • سایت های فروش اینترنتی و فروشگاه های مجازی
 • نمایندگی های فروش 
 • آگهی های موجود در روزنامه ها

از روش های فوق می توان قیمت این کالا را به دست آورد و قبل از خرید با نمونه های مختلف آن آشنا شد.

تولید سرامیک نمای ساختمان با توجه به سلیقه شما

تولید سرامیک نمای ساختمان با توجه به سلیقه شمایکی از اهداف و راهکار هایی که تولید کنندگان عرصه سرامیک و کاشی به آن توجه دارند در نظر گرفتن سلایق مختلف افراد می باشد. این امر موجب برآورده شدن رضایت سلیقه های مختلف افراد خواهد شد. از این رو با مراجعه به مراکز و بازار های فروش می توان نمونه های مختلف سرامیک نما را مشاهده نمود که هر کدام دارای طرفداران خاص خود می باشد. قیمت این کالا نیز متنوع بوده و از طیف ارزان قیمت و گران قیمت تشکیل شده است. 

مزایا و معایب استفاده از سرامیک نمای ساختمان

مزایا و معایب استفاده از سرامیک نمای ساختمانیکی از مهمترین مزایای استفاده از سرامیک نما در ساختمان های مسکونی و اداری حفظ ساختمان از باران های اسیدی و سایر عوامل تاثیر گذار جوی می باشد. از این رو استفاده از این سرامیک ها به ویژه در مناطق شمالی کشور بسیار موثر بوده و از نفوذ و تاثیر این باران ها بر ساختمان جلوگیری می کند. استان یزد یکی از تولید کنندگان این نوع سرامیک در کشور می باشد که سرامیک نما یزد از جمله نمونه های آن در بازار می باشد. معایب نمای سرامیک در مقایسه با مزایای آن بسیار کمتر می باشد و به راحتی می توان از فروشندگان در مورد قیمت سرامیک نما در یزد و همچنین سایر مشخصات فنی اطلاعات لازم را دریافت نمود.

حفظ ساختمان از باران های اسیدی با استفاده از سرامیک نما

حفظ ساختمان از باران های اسیدی با استفاده از سرامیک نماحفظ ساختمان های مسکونی و اداری از باران های اسیدی مهمترین مزیت استفاده از انواع سرامیک نما می باشد. سرامیک نما ارزان از جمله نمونه های این کالا در بازار می باشند که مناسب استفاده برای افرادی است که قصد ندارند هزینه زیادی برای این کالا بپردازند. این سرامیک ها در رنگ های روشن و تیره تولید می شوند که در ترکیب با یکدیگر نمای زیبایی به ساختمان می دهند.

انواع سرامیک نمای ساختمان

انواع سرامیک نمای ساختماننوعی از سرامیک های نمای ساختمان اصطلاحا پرسلان نامیده می شوند. قیمت سرامیک پرسلان کاله از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه ها و مراکز خرید قابل استعلام است. از این رو علاوه بر قیمت نمونه های مختلف این مصالح نیز قابل مشاهده و در صورت لزوم خریداری است. انواع سرامیک نما از جهت طرح و رنگ، سایز، قیمت و شرکت تولید کننده با یکدیگر متفاوت می باشند.

نقش سرامیک در زیباسازی ساختمان

نقش سرامیک در زیباسازی ساختماناستفاده از انواع سرامیک در نمای ساختمان می تواند نقش مهم و موثری در زیبایی آن داشته باشد. سرامیک های نمای ساختمانی در انواع طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شوند که انتخاب رنگ و طرح مناسب را برای همه گروه های خریدار به خوبی فراهم می سازد. این محصولات توسط شرکت های مختلف با نام و مارک مشخص به فروش رسیده و قابل خریداری می باشد. 

پاسخ دهید

شرکت محیا سرام

این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع کاشی و سرامیک با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

شبکه های اجنماعی

تماس با مدیر فروش