قیمت روشویی دستشویی | تولیدکننده انواع محصولات ساختمانی استاندارد

در دسته محصولات ساختمانی، موارد بسیاری جای می گیرند که از جمله مهم ترین آن ها روشویی می باشد.
روشویی دستشویی از سری ابزارآلات ساختمانی ای می باشد که در همه منازل مسکونی و محیط های غیر مسکونی وجود داشته و عملیات شستشوی دست و صورت را برای افراد امکان پذیر می سازد.

این محصول پر کاربرد، امروزه در مدل های متنوع و استانداردی تولید و  عرضه می شود که هر یک از آن ها برای افراد مصرف کننده، راحتی هایی را به همراه می آورند.
قابل ذکر است که روشویی دستشویی در انواع این گزینه ها در بازار فروش موجود می باشد و متناسب با نیاز مشتریان مورد انتخاب واقع می شود:

 • مدل
 • برند
 • کیفیت

هر چقدر کیفیت این محصول در سطح بالا تری قرار داشته باشد و یا برند تولید کننده آن از برند های خارجی به شمار آید، در قیمت روشویی دستشویی تاثیر گذاشته و  موجب افزایش قیمت آن می شود.

قیمت روشویی دستشویی | تولیدکننده انواع محصولات ساختمانی استاندارد

قیمت روشویی دستشویی

قیمت روشویی دستشوییبا توجه به این که انواع روشویی دستشویی در مدل های امروزی و جدیدی مورد ساخت و تولید قرار می گیرند و شاهد برند های متعددی از آن در بازار فروش می باشیم، می توان دریافت که قیمت روشویی دستشویی با تغییراتی در هر یک از نمونه ها همراه خواهد بود.

در هر حال به منظور دسترسی به قیمت مناسب تر  این محصول جهت خرید، روش های متفاوتی پیش روی خریداران قرار دارد که از جمله آن ها مراجعه به نمایندگی های فروش فعال در این عرصه می باشد.
نمایندگان موجود می توانند این مزایا را شامل حال خریداران نمایند:

 • علاوه بر این که محصول را با قیمت عمده و کمتر از قیمت بازار به مشتری عرضه می کنند.
 • با ارائه راهنمایی های لازم و شناساندن محصول به خریدار، در انتخاب دقیق تر به او کمک می کنند.

تولید روشویی در طرح های فانتری

تولید روشویی در طرح های فانتریبا توسعه تولیدات در زمینه انواع روشویی ایرانی و خارجی، هر روزه مدل های جدید تر و به روز تری وارد بازار مصرف شده و در میان خانه ها و محیط های مختلف جا خوش می کنند.
تمامی این تولیدات علاوه بر این که از طرح های متنوع نظیر طرح های فانتزی بهره برده اند، از نظر کیفیت و کارایی نیز در درجه ممتازی قرار داشته و می توانند تمامی نیاز مصرف کنندگان را به بهترین شکل ممکن تامین نمایند.

گفتنی است که کاسه روشویی فانتزی در مدل های متعددی به فروش می رسد که از جمله آن ها می توان به این گزینه ها اشاره کرد:

 • روشویی کابینت دار
 • روشویی پایه دار

هم چنین می توان بیان داشت که قیمت روشویی پایه دار و کابینت دار در مراکز فروش عمده برای خریداران با سطح مناسب تری عرضه شده و در نتیجه خرید سودمند تری را عاید مشتریان می سازد.
ضمن این که باید گفت روشویی کابینت دار و یا پایه دار در برند های متعددی در بازار فروش موجود می باشند که از بهترین آن ها می توان به روشویی کابینت دار گلسار اشاره نمود.

مراکز فروش روشویی دستشویی

مراکز فروش روشویی دستشوییبا مراجعه به هر یک از مراکز فروش انواع محصولات ساختمانی می توانید نشانی از انواع روشویی های جدید و قدیمی را در آن ها ببینید و برای خرید، آن ها را انتخاب نمایید.
قابل ذکر است که در این مراکز، خریداران می توانند انواع این مدل ها را مشاهده کرده و برای خرید به سراغ آن ها بروند:

 • روشویی کوچک بدون پایه
 • روشویی سنگی

در رابطه با روشویی سنگی باید بیان داشت که از سنگ های متعددی تشکیل یافته است که یکی از سنگ های رایج در تولید این نوع روشویی، سنگ مرمر می باشد.
با توجه به این که سنگ مرمر از سنگ های مرغوب و با کیفیت به شمار می آید، قیمت روشویی سنگ مرمر نیز نسبت به سایر روشویی های موجود، در درجه بالا تری قرار گرفته است.

خرید روشویی دستشویی سلطنتی

خرید روشویی دستشویی سلطنتیروشویی سلطنتی که قابل استفاده برای دستشویی یا سرویش بهداشتی می باشد، از بهترین مدل هایی است که تا کنون به بازار عرضه گشته است. چرا که:

 • هم از لحاظ ظاهری، نمای متناسبی را در فضا ایجاد کرده و به آن زیبایی می بخشد.
 • از دوام و جنس بسیار خوبی برخوردار بوده و در نتیجه قابلیت کاربردی عالی را به همراه دارد.

در هر حال اگر به دنبال خرید روشویی دستشویی سلطنتی با قیمت به صرفه تری می باشید، می توانید از طریق مراجعه به نمایندگی های فروش که در سایت های فروش معتبر نیز خدمات فروش را عرضه می دارند، به این کار اقدام نمایید.

استفاده از روشویی پایه دار بهتر است یا بدون پایه؟

استفاده از روشویی پایه دار بهتر است یا بدون پایه؟هر یک از روشویی های پایه دار یا بدون پایه از قابلیت کاربرد خوبی بهره برده و برای مصرف کنندگان، گزینه های ایده آلی به حساب می آیند. انتخاب هر یک از روشویی های موجود، با توجه به نوع فضایی که قرار است در آن نصب شود و هم چنین با توجه به سلیقه مشتریان انجام گرفته و در نتیجه مورد کاربرد قرار می گیرد.

در هر صورت می توان ذکر نمود که انواع روشویی پایه دار و بدون پایه، این ویژگی ها را دارا می باشند:

 • از استحکام کافی برخوردار می باشند.
 • به دلیل استفاده از متریال مناسب، تا سال ها قابل استفاده هستند.
 • نمای ظاهری خود را نیز تا مدت های طولانی حفظ می کنند.

تولیدکننده انواع روشویی دستشویی استاندارد

تولیدکننده انواع روشویی دستشویی استاندارددر عرصه تولید انواع روشویی دستشویی، تولید کنندگان بسیاری به فعالیت می پردازند و محصولات استاندارد و درجه یکی را به بازار ارائه می کنند. با بهره گیری از هر یک از این تولیدات می توان نتیجه مطلوبی را از نظر کاربردی و زیبایی ایجاد نمود و در نتیجه نیاز بازار از این محصولات به خوبی تامین می گردد.
هم چنین باید گفت که قیمت انواع روشویی دستشویی البته در نمونه های ایرانی که از درجه مرغوبیت کافی بهره برده اند، در سطح متناسب تری قرار داشته و بدین ترتیب از هر نظر برای خریداران، شرایط خرید مطلوبی را به وجود می آورند.

پاسخ دهید

شرکت محیا سرام

این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع کاشی و سرامیک با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

شبکه های اجتماعی

Call Now Buttonتماس با مدیر فروش