تولید سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور ۸۰*۸۰

در شهر نیشابور کارخانه ها و تولیدی‌های زیادی هستند  که سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور ۸۰*۸۰ را از مواد اولیه مناسب می سازند سپس در بسته بندی های مناسب آنها را قرار می دهند و به بازار عرضه می دارند.

تولید سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور 80*80

طرح های زیبای سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور ۸۰*۸۰

طرح های زیبای سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور 80*80 طرح های زیبای  سرامیک سوپر وایت زیاد می باشد که در مدل های مختلف تولید می گردد.

سرامیکها با طرح ها و اندازه های گوناگون بنا بر سفارش مشتریان تولید و به بازار های سراسر کشور عرضه می گردد تهیه سرامیک بعد از اینکه خاک کاشی قالب ریزی شد در داخل دستگاه پخته می شود و بعد از پخته شدن شروع به لعاب ریزی می کنند.

برای اینکه سرامیک از طول عمر بیشتری برخوردار باشد چند راهکار وجود دارد اول اینکه در هنگام تولید سرامیک در کارخانه سرامیک خوب در دستگاه تولید سرامیک پخته شود بعد بستگی به جنس خاک و لعابی که بر روی سرامیک می باشد باعث افزایش طول عمر سرامیک می گردد.

بعد از مراحل تولید سرامیک، سرامیک را بسته بندی کرده که باعث جلوگیری از ضرب دیدگی و باعث افزایش طول عمر می گردد.

همچنین موقع نصب سرامیک بر روی دیوار از سیمان مرغوب واصطلا خوب هم زدن سیمان باعث افزایش طول عمر سرامیک و کیفیت نصب سرامیک می شود که این اعمال باعث می شود طول عمر بیشتری داشته باشد.

بعد از اینکه سرامیک نصب شد دو سه مرحله شسته شود چرا که هم باعث تمیزی و افزایش طول عمر سرامیک بر روی مکان نصب شده می شود.

توصیه می گردد هنگام نصب و کار با سرامیک در فصل پاییز باشد چرا که گرمای هنگام نصب باعث خرابی و کاهش استقامت و طول عمر سرامیک می گردد.

اگر در هنگام تولید از جنس خاک و لعابی که استفاده می گردد مرغوب باشد سرامیک دارای استقامت و طول عمر بیشتری  می باشد.

سرامیک ها معمولا بعد از تولید درجه بندی می گردند که اکثرا سرامیک درجه یک از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار می باشند و اکثر مشتریان هم از این نوع سرامیک برای نصب استفاده می کنند چرا که هم از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند هم طول عمر بیشتری نسبت به سرامیک های دیگر دارند.

معمولا جنس دست شور ها و کاسه های توالت از جنس سرامیک مرغوب می باشد.

خصوصیات ممتاز سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور

خصوصیات ممتاز سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابورخصوصیات  سرامیک سوپر وایت این است که از ماندگاری و استقامت بیشتری در برابر گرما دارند و همین امر باعث جلب مشتری می باشد همچنین در هنگام تولید سرامیک از بهترین مواد درجه یک استفاده شده است.

در برابر سرما و یخبندان مقاوم می باشد و سردی هوا تغییری در شکل ظاهری سرامیک ایجاد نمی کند همچنین در برابر آتش سوزی مقاوم می باشد.

خصوصیت  دیگر سرامیک سوپر وایت این است که در هنگام کار با کاشی زودتر نصب می گردد و زمان کمتری صرف نصب سرامیک می گردد.

بهترین قیمت سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور ۸۰*۸۰

بهترین قیمت سرامیک سوپر وایت پردیس نیشابور 80*80

  1. قیمت سرامیک سوپر وایت با طرح ها و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشد هرچه اندازه بزرگتر و طرح بهتری تولید شده باشد از قیمت گرانتری در بازار موجود می باشد.

در شهرستان نیشابور کارخانه ها و کارگاه های سرامیک سازی سالیانه انواعی از سرامیک های سوپر وایت را با برند پردیس در ابعاد گوناگون تولید می نمایند سپس در بسته بندی های شش تایی قرار می گیرند و به نقاط مختلف جهان صادر و به فروش            می رسانند.

اگر می خواهید ارزانترین این محصول را خریداری کنید بهتر است به نمایندگی ها و فروشگاه های اینترنتی و آنلاین ما مراجعه داشته باشید سپس از کارشناسان ما اطلاعات لازم را در مورد خرید دریافت کنید نسبت به سفارش عمده اقدام نمایید.

شرکت پردیس از چندین سال قبل در شهر نیشابور اقدام به راه اندازی کارخانه و تولید سرامیک کرده است و در ابعاد و طرح های گوناگون سرامیک تولید کرده و به کشور های همسایه صادرات داشته است.

سرامیک های ارزان غالبا از کیفیت پایین تری برخوردار می باشند که به صورت فله ای در رنگ ها و طرح های متفاوتی در بزار ها عرضه و به مشتریان به فروش می رسد.

بازار فروش سرامیک در سایر شهر ها و استان های دیگر بسیار پر رونق می باشد.

پاسخ دهید

شرکت محیا سرام

این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع کاشی و سرامیک با کیفیت تضمینی نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

شبکه های اجتماعی

Call Now Buttonتماس با مدیر فروش